1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најфорумџии за 2016та

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Beauty&Beast, 23 декември 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  И јас спаѓам во членовите што фалат!
  Поздрав дечки не ве заборавам да си знаете!!! :showoff
   
  На Electra, Mnogo Bitno, Makedonec и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa:
  Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa:
  Тема што ја одбележа годината:

  Член со најдобра смислa зa хумoр:
  Член со најлоша смислa зa хумoр:
  Најфилмoмaн:
  Нaјaктивен:
  Најчитaч:
  Најприземјен:
  Најпoет: @Baknuvalka, после тоа што го напиша утрово:)
  Најрoмaнтичaр:
  Најстабилен со ставови: @malo , стануваш тврдина и тоа ми се допаѓа, продолжи потврдо:)
  Најнестабилен со ставови:
  Најфoтoгрaф: @Muharem, без конкуренција:)
  Најмистериoзен:
  Најкреaтивен:
  Најфрaер/кa: @Beauty&Beast , штета што е женско, ќе беше најфраер:)
  Најзaљубен: @Lena , како и секогаш, за неа важи истото, прашање на време е кога ќе се врати, за неа еден бакнеж, слабост ми е:*
  Членови штo фaлaт a не се тукa: @Ita , прашање на време е кога ќе се врати:)
  Нaјнaвивaч:
  Најказнуван:
  Најплачко:
  Нај-party breaker:
  Најнеписмен:
  Најтупаџија:
  Најдиректен:
  Најинтересен:
  Најдосаден:
  Најдобар мод/админ:
  Најлош мод/админ:

  И за сите останати бидете нај нај во тоа што сте, па и во негативна смисла, затоа што се измеѓу ќе ве направи медиокритети, што јас нај најмногу единствено го мразам, на здравје нека ви е 2016 година:)
   
  На escape, Beauty&Beast, Prashina и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  Фала за ова Капри. :D Еве јас тебе во која категорија би те ставил.
  Член со најлоша смислa зa хумoр: @CapricornBaby
  Самата си го имаш ова признаено не се буни. :patos Добар ти е хуморот ама некогаш е нетипичен и човек не знае дали се расправаш или си иронична пошто не може да ти се види изразот на лицето зад мониторот.
  Ај да не бидам парти брејкер пред Нова година, еве те сместувам официјално во оваа категорија! :*
  Најстабилен со ставови: @CapricornBaby

  Така ми се чиниш некако, држиш до ставовите и својата ѕвезда водиља. :D

  За другите членови наредна година откако подобро ќе ве запознаам во 2017. ;) 007 comes in 2017. Expect him.
   
  #13 BadBoy007, 26 декември 2016
  Последна промена: 26 декември 2016
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Come to the dark side, we have cookies :).
  Не можеш и во живо да процениш. Секогаш имам resting bitch face така да ... :D
   
  На BadBoy007 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  ова Capricorn ја замислувам ко некое жениште ипол, ама на изглед.
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 6. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  I'm always on the dark side & on the edge. :)

  Ќе видиме. I have a poker face така што... :D

  Најнестабилен со ставови: @Beauty&Beast

  Не се лути лепото & ѕверкињо you know it's true. И дека само форумска игрица е. Многу немирен дух имаш и следствено на тоа луди ставови, не ти се фаќа крај. :D
   
  На Beauty&Beast му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Алoo лудaци oпрaјте се срaмoтa е.
   
  На Beauty&Beast и malo им се допаѓа ова.
 8. Beauty&Beast

  Beauty&Beast Староседелец

  Зачленет на:
  11 септември 2015
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  798
  Со лудаци мора да си луд :D
   
  На BadBoy007 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Види вака
  Брат
  Не мораше
  Се да ставаш во спојлер
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 10. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  Слобода & демократија.
  Можам како сакам да пишувам и да се изразувам.
  Зар е битен форматот?
  Неколку клика со маус никому не штетат.
  Инаку не пишувам секогаш вака.
  Према тоа не комплицирај и не прави проблеми.
  Chill! (pivo)
   
  На Makedonec и İncognito им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: