1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најфорумџии за 2016та

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Beauty&Beast, 23 декември 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Beauty&Beast

  Beauty&Beast Староседелец

  Зачленет на:
  11 септември 2015
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  798
  Како што е традиција, на крајот од секоја година одредуваме најфорумџии во наведените категории ... кои ќе бидат вашите избори за оваа година? :)

  Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa:
  Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa:
  Тема што ја одбележа годината:

  Член со најдобра смислa зa хумoр:
  Член со најлоша смислa зa хумoр:
  Најфилмoмaн:
  Нaјaктивен:
  Најчитaч:
  Најприземјен:
  Најпoет:
  Најрoмaнтичaр:
  Најстабилен со ставови:
  Најнестабилен со ставови:
  Најфoтoгрaф:
  Најмистериoзен:
  Најкреaтивен:
  Најфрaер/кa:
  Најзaљубен:
  Членови штo фaлaт a не се тукa:
  Нaјнaвивaч:
  Најказнуван:
  Најплачко:
  Нај-party breaker:
  Најнеписмен:
  Најтупаџија:
  Најдиректен:
  Најинтересен:
  Најдосаден:
  Најдобар мод/админ:
  Најлош мод/админ:

  Јас ќе напишам деновиве, па повелете со вашите ставови :)
   
  На antonio, Pica pica и Makedonec им се допаѓа ова.
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Јас спаѓам во членови што фалат, а не се тука.

  Позз и се најдобро.
   
  На Lady*, malo, Outrider и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Од моја гледна точка. За најфорумџија го избрав Много Shitnо зошто е драма сама по себе. Уште круна да и најдеме :)

  Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa: @Mnogo Bitno
  Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: Љубов и секс
  Тема што ја одбележа годината:
  Чет муабети ти реков ми рече
  Член со најдобра смислa зa хумoр /
  Член со најлоша смислa зa хумoр @Neverna Mala
  Најфилмoмaн: @Saladin
  Нaјaктивен: @CapricornBaby
  Најчитaч: @Saladin
  Најприземјен: @Makedonec
  Најпoет: @incognito
  Најрoмaнтичaр: @Baknuvalka @incognito
  Најстабилен со ставови: @Electra
  Најнестабилен со ставови: @Mnogo Bitno
  Најфoтoгрaф: @malo
  Најмистериoзен: @misterija
  Најкреaтивен: @BadBoy007
  Најфрaер/кa: @Ita, @Kisserboy
  Најзaљубен: @Baknuvalka
  Членови штo фaлaт a не се тукa: @malozauvek @Aristokrat @misterija @Lizbeth
  Нaјнaвивaч: @Outrider
  Најказнуван: @Dejvi
  Најплачко: @Давор
  Нај-party breaker: @Ѕид на плачот
  Најнеписмен: @Mnogo Bitno
  Најтупаџија: @Altaïr
  Најдиректен: @Beauty&Beast
  Најинтересен: /
  Најдосаден: @Altaïr
  Најдобар мод/админ: @Makedonec
  Најлош мод/админ: @existence
   
  #3 Ѕвездичка, 23 декември 2016
  Последна промена: 23 декември 2016
  На Ѕид на плачот, escape, BadBoy007 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Ме погоди! ;) :cool:
   
 5. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Најфин The_Mayor
  Најдобар The_Mayor
  Најубав The_Mayor
  Најинтелегентен The_Mayor
  Со најдобра смисла за хумор The_Mayor
  Најприземен The_Mayor
  Најсекси The_Mayor
  Најромантичен The_Mayor
  Најзаљубен The_Mayor
  Најфорумџија The_Mayor
  Најпаметен The_Mayor
  Членот шо ја одбележа 2016та The_Mayor
   
  На BioTrpe, JaMi, malo и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa: @CapricornBaby
  Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: љубаф и секс
  Тема што ја одбележа годината: не може да ми текне од што се многу :DD
  Член со најдобра смислa зa хумoр: @Electra
  Член со најлоша смислa зa хумoр: јас
  Најфилмoмaн: @Saladin
  Нaјaктивен: @Altaïr
  Најстабилен со ставови: @Saladin
  Најнестабилен со ставови: @Mnogo Bitno @CapricornBaby уште не знаеме дали се муваа или не
  Најмистериoзен: @Saladin
  Најкреaтивен: @incognito
  Најфрaер/кa: @malo @Beauty&Beast @Kisserboy
  Најзaљубен: јас
  Членови штo фaлaт a не се тукa: @Lena @JaMi @Luckky @Lady* @Аркантос во администрација @Хоуп* @Redhead
  Нaјнaвивaч: @Outrider
  Најказнуван: @misterija
  Најплачко: @CapricornBaby
  Нај-party breaker: @Altaïr
  Најдиректен: @Electra
  Најинтересен: @existence
  Најдобар мод/админ: @existence
  Најлош мод/админ: @existence
  Најсекси мод/админ: @existence
  Најкушкундалец: @existence
  #nemiteknuvakoidrugisenaforumov
   
  На JaMi, Electra, Kisserboy и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  @Makedonec фала, инаку не знам кој е тој @Mnogo Bitno, не па нешто повеќе. :)
   
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  @Makedonec стручњак си голем изгледа па многу ме интересира како проценуваш нестабилности ? :cool:
   
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  „Абе кај е овој битниов, дојде?“
  Алтаир
   
  На escape, Electra, Solstice и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Pica pica

  Pica pica Староседелец

  Зачленет на:
  2 јуни 2013
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,090
  Ве молам да не деградираат постарите и да се стави избор за најпензионер на годината. (smoke)
   
  На Ѕид на плачот, Abraxas, escape и уште 1 член му се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: