1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најфорумџии за 2015та

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Makedonec, 8 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  jennifer-aniston-jumping-up-and-down-gif.gif 2h.jpg
  Вауууууууууу..ооо мој божееее..колкууу сум среќнаааааа...и љутаааааа сууммм..грр...нема честитки, аплаузи, награди, прес конференција....на оволку освоени први места во различни категорииииииии??:(:banghead;(
  Браво зе мене(y)
   
  На Prashina, Pica pica, Makedonec и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  И овој егзистенс почнал да мести, се заканувал по пораки ако не гласаат за него.
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се заканува со бан.
   
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  :cool:
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Ја сакам да ми смислите поинтересно од ова Romanticist за подарок за новава година.
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Bronte :cool:
   
  На Аркантос му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  А зoштo не ги oстaвите сaми дa си смислaт? Штo мoрa дa имa врскa сo кaтегoријaтa вo кoјa пoбедиле.
   
 8. Pica pica

  Pica pica Староседелец

  Зачленет на:
  2 јуни 2013
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,090
  Кој доби пита бурек?:zelen
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Да помине Божиќ, зафатени биле фурните па ќе поделиме буреците :)
   
  На Pica pica му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: