1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Највкусно чоколадо

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од MissChievous, 21 февруари 2012.

 1. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Како Киндер чоколадото никаде не сретнав...:sram
  Мада и Милката признавам дека е добра. Овие овдека во Канада немаат врска од правење чоколадо.:D
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,737
  Допаѓања:
  767

Сподели: