1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мотори

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 3 март 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Немам мотор и ако сум женско сакам да имам,веспа си е веспа
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  која веспа само ова го признавам за мотор!
  [​IMG]
  :rolleyes:
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Чопери во срцето ми се
   

Сподели: