1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Моментално слушам...

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  1,300
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,633
  Допаѓања:
  5,711
  Although he was dying, still performed like a legend....voise of all times...
   
  На Laila и antonio им се допаѓа ова.
 3. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,819
  Допаѓања:
  913
 5. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  811
  Допаѓања:
  1,108
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,633
  Допаѓања:
  5,711
   
  На Laila и Хептаграм XI им се допаѓа ова.
 7. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
   
  На Хептаграм XI и violetmoon им се допаѓа ова.
 8. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  811
  Допаѓања:
  1,108
 9. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 11. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  811
  Допаѓања:
  1,108

Сподели: