1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Можат ли да се вратат избришаните слики и фајлови?

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Marijan, 12 јули 2015.

 1. Marijan

  Marijan Полноправен Член

  Зачленет на:
  6 април 2015
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  3
  Епа вака незнам шо се случи наеднаш ко да ми се рестартира телефонот и сите слики и документи зачувани ми се избришаја преку 500 слики и фајлови имав...Дали има некој начин да се вратат ? :/
   
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ако си рестартирал со фактори ресет се се брише и не се враќа. Од обичен ресет не може да ти се избришало се.
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Во телефон беа зачувани или во мемориска картица? Ако станува збор за мемориска ѕирни тука, може ќе најдеш нешто.
   
 4. ToniW

  ToniW Нов член

  Зачленет на:
  25 ноември 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0

Сподели: