Маричка битка

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Океј Леги, јас сум сељак што не ме интересира сопствената историја, така?
Тогаш што кога ти ја знаеш нашата историја, кажи ми што ти сменило тоа во животот, што си направил со неа?
Мене ако ми пишува модератор не значи дека сум над другите или се делам од вас, овде сум со една функција повеќе. И после викате дека ние Модераторите сме се делиле од останатите сме се правеле поиздигнати, а уствари вие го имате тоа во глава, и друга перцепција за нас. Ти ми се обраќаш на тоа што ми пишува под аватарот, а не на мене како личност. So pathetic.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Океј Леги, јас сум сељак што не ме интересира сопствената историја, така?
Тогаш што кога ти ја знаеш нашата историја, кажи ми што ти сменило тоа во животот, што си направил со неа?
Мене ако ми пишува модератор не значи дека сум над другите или се делам од вас, овде сум со една функција повеќе за да ги чистам вашите го*на само. И после викате дека ние Модераторите сме се делиле од останатите сме се правеле поиздигнати, а уствари вие го имате тоа во глава, и друга перцепција за нас. Ти ми се обраќаш на тоа што ми пишува под аватарот, а не на мене како личност. So pathetic.


абе трајче сега во слободна и независна Македонија ако не си ја коментираш сопствената историја кога ќе го правиш тоа ???, не дај боже ако пак паднеме во ропство.
и Турците имале почит за паднатите борци и за историјата на оваа земја ја гледале со респект. Што за жал од денешниве припадници од младината типичен пример си ти :eek:, воопшто не ги интересира.
Трајче знаењето или го имаш или го немаш трето нема, не е важно што статус или што функција имаш.
Ако немаш во бојлерчето.
И зошто ова твоја дискусија се сведува на личен судир со мене ?? кога нема потреба од тоа судирај со мене со знаење не со бесмислени коментари под ниво.
И уште повеќе функцијата што ја имаш модератор не ти дава за право да даваш коментари од типот на “повеќе за да ги чистам вашите го*на само. Тоа највеќе зборува за твојот карактер и интелект.“
или држете некое ниво или нека има замена.
толку од мене ако коментираме по темава повели.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dare

TheQueen

Истакнат Член
2 ноември 2013
495
376
173
Планетата Земја
Добро, морам вака како партибрејкер на темава да излезам. Што толку се замарате со Историјата? Што би било, ако било...
Луѓето одат нарпед со времето, откриваат нови планети во Сончевиот систем, веруваат дека може да има живот на Марс и на пат се да го остварат тоа, вие се враќате...ај да не се изразам лошо, толку од мене.
Се согласувам дека треба да се обрати внимание на развојот на науката. Но, сепак, важно е и да знаеме од каде сме дошле.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aquarius