1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Македонската кантер

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Тој, 19 март 2012.

?

Ја играше македонската кантер?

 1. Да

  50.0%
 2. Не (не лажи бе!)

  50.0%
 1. K*T�*P*Q

  K*T�*P*Q Староседелец

  Зачленет на:
  6 август 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
 2. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Како мал во интернет кафе 24/7 бев.. И по цел ден ова.. Со еден мој другар :D Понекогаш игравме и без пари xD Интернет кафето беше на еден мој другар и не частеше :igra
   
 3. Cool G

  Cool G Староседелец

  Зачленет на:
  27 август 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Линкот за Download не работи :( ... Ако некој ја има во PC нека ми пише порака (Ми требаат некој фајлови од таа игра :) )
   
 4. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Еј не ја знам оваа македонска верзија.. Стандарт сум играла и играм оригиналната 1.6-незаменлива е :]
   

Сподели: