1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Македонската кантер

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Тој, 19 март 2012.

?

Ја играше македонската кантер?

 1. Да

  50.0%
 2. Не (не лажи бе!)

  50.0%
 1. Тој

  Тој Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  62
  Знам дека има веќе тема Counter-strike, но ова заслужува нова :)

  Сите се сеќавате на играва сигурно :) Да се потсетиме малку на звуците од радиото во играта
  Забрането е да ставам линкови на форумов, можете да ја симнете (има и упатство и линкови) од http://blogical.info/cs
   
 2. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  [​IMG]
   
  На iDeposito му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Играта си нема врска. ;) Секогаш оригиналот е подобар од секој римејк што ќе биде направен од него. :cao
   
  На emzzy и DarkPassenger им се допаѓа ова.
 4. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Soobracajci хахахаха не сум ја сакал македонскава верзија ич
   
  На The Tramp и Nepobedliv :) им се допаѓа ова.
 5. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Хахахахахаха најјака верзија од цс :D ајде бе говедо, мрдај :D ајде тргај, ајде бе...:D
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 6. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Добра идеја е да направиме македонска верзија од 1.6 значи да биде со кирилица, добри скинови нормално тој што се разбира во фотошоп какви оружја имаме, војници и непријатели. :D
   
  На emzzy и The Tramp им се допаѓа ова.
 7. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Хахахахахха оваа игра сме ја окапале по интернет кафињата. Пази бомба кашикара... Абе ајван, абе заложникот ти го ослободија. Уште се смеам кога ми текнува :rofl
   
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Глупа игра искрено:)
   
 9. K*T�*P*Q

  K*T�*P*Q Староседелец

  Зачленет на:
  6 август 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
  Видeo сам неприљатеља
   
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Колко паре сам даја по тија интернет кафиќи за овуј кантер ехеее
   

Сподели: