Македонската кантер

Ја играше македонската кантер?


  • Total voters
    16

Тој

Полноправен Член
3 март 2012
44
62
18
Знам дека има веќе тема Counter-strike, но ова заслужува нова :)

Сите се сеќавате на играва сигурно :) Да се потсетиме малку на звуците од радиото во играта
Забрането е да ставам линкови на форумов, можете да ја симнете (има и упатство и линкови) од http://blogical.info/cs
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Играта си нема врска. ;) Секогаш оригиналот е подобар од секој римејк што ќе биде направен од него. :cao
 
  • Like
Реакции: emzzy and DarkPassenger

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
Хахахахахаха најјака верзија од цс :D ајде бе говедо, мрдај :D ајде тргај, ајде бе...:D
 
  • Like
Реакции: Snow

CyberKnight

Полноправен Член
14 февруари 2012
51
41
18
26
Велес
www.facebook.com
Добра идеја е да направиме македонска верзија од 1.6 значи да биде со кирилица, добри скинови нормално тој што се разбира во фотошоп какви оружја имаме, војници и непријатели. :D
 
  • Like
Реакции: emzzy and The Tramp

alekjov1234

Староседелец
3 август 2012
138
48
1,028
Хахахахахха оваа игра сме ја окапале по интернет кафињата. Пази бомба кашикара... Абе ајван, абе заложникот ти го ослободија. Уште се смеам кога ми текнува :rofl