,,Лечење на сите болести'' кај Весна

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Тооокмуу така....Погодено од прв пат...поврдата ми е предизвикана од еден многу глупав предмет...уствари знаеш јас сама си се повредив со тој предметот..бумм самоубиство беше тоа..и то :D

да да, јасно ми е, често имам такви случаи, ненамерно самоубиство, самоубиство без умисла( Божеееееееееее)
ќе ви препишам терапија, 7 дена уживање, јадење неизмерно, шетање, трчање...се' што те прави среќна....ќе се мачкаш и со Вегјдудкфјдм по 3 пати на ден на пукнатината и за 7 дена ќе биде како ново :)

И да напоменам, ко ќе ви треба моја помош тагнете ме, чисто ради попрактичност и прегледност : )
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
А нели општо правило... ниските девојки во долги фустани изгледаат уште пониско?

Е да бе, цел живот тоа ми викаа. Ја баш мислим дека издолжува. Селебритине са све испод или околу 1,60 па не се извадија од долги фустани со шлицоој до стомак. Мерак ми е и точка! :):):)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed and Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Бидува... :)
Кажи ја само маката пријателе.
Пријателке* не ми мешај родови ќе те замолам...
Инаку проблемот повредено срце лутина гнев бес....самоубиство си извршив со еден туп предмет и сеа сум у голема депресија...
Не ми е криво за самоубиството туку што си го извршив со туп,глуп и наупотреблив предмет
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
мене ме мучи нешто, незнам дали е болест, чудна појава која ги мучи мноо мушки што су у дугачку везу
НЕ МИ СЕ ЕДЕ ГРА СФАК ДН !
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Пријателке* не ми мешај родови ќе те замолам...
Инаку проблемот повредено срце лутина гнев бес....самоубиство си извршив со еден туп предмет и сеа сум у голема депресија...
Не ми е криво за самоубиството туку што си го извршив со туп,глуп и наупотреблив предмет
Мој предлог. Следно земи нож. И немој некој што не сечи жаби.
Ако се тепаш... тепај се како што треба.
Или пак иди на покрив од некоја зграда... Викни „ЗА НЕГО“ и фрлај се.
Се извинувам што го смешав полот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
да да, јасно ми е, често имам такви случаи, ненамерно самоубиство, самоубиство без умисла( Божеееееееееее)
ќе ви препишам терапија, 7 дена уживање, јадење неизмерно, шетање, трчање...се' што те прави среќна....ќе се мачкаш и со Вегјдудкфјдм по 3 пати на ден на пукнатината и за 7 дена ќе биде како ново :)

И да напоменам, ко ќе ви треба моја помош тагнете ме, чисто ради попрактичност и прегледност : )
Многууу ви благодараммм....
Ќе се обидам па ќе видиме како ќе биде...
Фала многу ! :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
АаааААааа и ти ич не знаеш што сакаш (inlove)

Ама мели кој би ми го напраел ова??? Само хали бери да ми го прати по брза пошта на позајмица :):):)
Шнајдер...? Нема ни да наликуе на овој. Освен елена лука и слични да ми го сошиа, и да ме кошта као две венчанице и цел семестар на мастер. :) Ограничен факинг буџет :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Е да бе, цел живот тоа ми викаа. Ја баш мислим дека издолжува. Селебритине са све испод или околу 1,60 па не се извадија од долги фустани со шлицоој до стомак. Мерак ми е и точка! :):):)
Две точки! Чим сакаш, терај.
Се’ е до умот, пак ќе речам - вака како ново назначен Психијатар. Ако мислиш дека си убава така - убава ќе си :)
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Мој предлог. Следно земи нож. И немој некој што не сечи жаби.
Ако се тепаш... тепај се како што треба.
Или пак иди на покрив од некоја зграда... Викни „ЗА НЕГО“ и фрлај се.
Се извинувам што го смешав полот.
Фала многу докторе...


Вака сеа еден мој предлог..
Сара да ја врабоите а овој пријателов НИКАКО..
Ич не го бива...
Фала однапред за Весна1992
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and Сара.13