Кој изневерува повеќе: мажите или жените?

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Не е сигурно кој повеке, дали мажите или жените...сигурно е само дека на тој што му фали нешто во животот ке изневерува.
Ако гледаме по твоево размислување тогаш сите луѓе се фалични, им фали нешто во животот:nah
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Ако гледаме по твоево размислување тогаш сите луѓе се фалични, им фали нешто во животот:nah
Секако дека на сите им фали нешто во животот, но конкретно за темава на некои луге им фали промена...а промената во сите работи е слатка и затоа ги сваќам кога изневеруваат.
На други луге им фали друго и така.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Кучката додека не ја крене опашката кучето може да си кружи цел ден ,а кога ќе ја крене тогаш ќе и се качи !
Значи кој ја започнува целата работа ?! :x :kafe (зборам за тие што се такви ,да не се сватиме погрешно ) ;):cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Falanga

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Кучката додека не ја крене опашката кучето може да си кружи цел ден ,а кога ќе ја крене тогаш ќе и се качи !
Значи кој ја започнува целата работа ?! :x :kafe (зборам за тие што се такви ,да не се сватиме погрешно ) ;):cool:
Demek po tebe zenite se kuchki...
Mnogo bitno za tvojot izbor na zena vo zivotot.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Демек како што е во реалноста ,а каде прочита жена незнам?!
Ова е за кучињата ,а ако се пронаоѓа некоја жена во ова тоа е друго , не мешај баби жаби ...