Колку често во денот помислувате на секс?

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Ги читам и ова изгледа само машкиве мислат на секс, демек девојкиве сите од финска, ниедна не помислува...;)
Ајде малку заборавете на балкански менталитет и финоќа.
Ако јас на овие години мислам секој ден , да не збориме за девојчињата...:D
24/7
П.С. не примам ПП.
Не примаш по пораки, сакаш во живо да примиш. :rofl

Не бројам на прсти колку често помислувам на секс во 1 ден, ама сигурно бројката е двоцифрена. Кога работам или сум фокусиран на нешто нормално не мислам на секс, но затоа после да. :zelen
 

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Помислувам на секс многу често, но побитно е колку човек има желба за секс. Јас помислувам на јадење 10 пати но не значи дека секогаш сум гладна. Што се однесва до сесуалната желба ниту таа не е изразена иако лугето многу често мислат дека сум опседната со сексот, една народна поговорка вели, не се плаши од тоа куче што лае отколку од тоа што молчи. Така да јас иако многу често зборувам за сњексот немам баш толкава желба за негова конзумација, една мастурбација или едне секс во две полувремиња би бил сосема доволен за мене.
Да не ве збуни ова последното секс во две полувремиња е она кога се прави пауза помегу една партија и втората, јас тоа го рачунам како еден секс.
 

rikica01

Истакнат Член
19 ноември 2015
58
20
118
28
Сексот се појавува некогаш и од досада и од депресија немора да значи дека некој загорел . Јас многу често помислувам на секс но некогаш и од досада нема што да правиш и самиот мозок те мава на секс.