1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Козметичко катче

Дискусија во форумот 'Лице' започната од Selma, 25 јули 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Пудрата многу ми ја пофалија и пудрата е само околу 500 ден, вака сите 550. Евтино ми се гледа некако. На амерички форум повеќеискуства ќе најдеш.
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Во Cosmo ги гледав како акција 1 + 2. :zelen
   
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Па не е лоша понудава само зависи како ќе ти се погоди пудрата за твојата кожа,маскарата и сјајчето може имаат уште малку рок на употреба штом таква цена склопиле или не им се трошат.Види датум обавезно и пробај си тестер од пудрата за секој случај ако се одлучиш да ги купиш.
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 4. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  мислење за производите на NIVEA ?
   
 5. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Супер
   
 6. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  фала
   
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Nisto, poveli I drug pat
   
  На пријателство му/ѝ се допаѓа ова.
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Мене лично од нивеа не ми се допаѓа ништо, баш ништо...не ми се допаѓа нивниот квалитет и мирис.
   
 9. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  зашто и јас мислам дека се солидни. сигурно има и подобри марки ама оваа ми е мене ОК
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Оти мислење тогаш шараш бараш..штом ти се ок!???:rolleyes::rolleyes:
   

Сподели: