1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кладба

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од kones, 25 октомври 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Како оди? (worried)
   
 2. kones

  kones Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  119
  210 h and counting :D :kafe :igra
   
  На Vasil, melpomena, warr и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: