Како да упропастиш маж?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Golema greska si duso, ne davaj ocena od samo eden primerok kade mozebi ima i tvoja zasluga za ladnata sostojba;)
ма јок имам доста примероци кои ме водат до овој заклучок. А јас не знам како би придонесла за они да бидат ладни
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Да можеш да го упропастиш, да го заведеш до тој степен, да го хипнотизираш буквално, да не може да живее без тебе. Секоја жена може, тоа сигурно..
Колку и да не искажува, и мажот може да се уништи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
1. Engagenent ring
2. Wedding ring
3. Suffering.

#hehe #vicoteka89
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
АКА како да станете осамени и со мачки во скутот, огорчени од светот.
Среќа не се отвара линкот, ама доволно се тие 2-3 извадени потточки по постовите за да се увиди глупоста на тој што го напишал прирачников.
Биди ѓубре со ѓубре, ама сега што е некоја мода сите без водичка во очи да изиграваат фатални и не знам колку итри, то треба да се зашамара.
Совети од комплексаш со низок АјКју за особи со уште пониско АјКју и без идеја што да прават со својот т.н. љубовен живот.
Ако некој ве сака, не заслужува таков третман.
Ако не ве сака, ви прави услуга да најдете некој што ќе ве сака. Нема зашто ко слепи за стап да се фаќате баш за таа личност.
Пусто его во колку очајни граници тера...
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
АКА како да станете осамени и со мачки во скутот, огорчени од светот.
Среќа не се отвара линкот, ама доволно се тие 2-3 извадени потточки по постовите за да се увиди глупоста на тој што го напишал прирачников.
Биди ѓубре со ѓубре, ама сега што е некоја мода сите без водичка во очи да изиграваат фатални и не знам колку итри, то треба да се зашамара.
Совети од комплексаш со низок АјКју за особи со уште пониско АјКју и без идеја што да прават со својот т.н. љубовен живот.
Ако некој ве сака, не заслужува таков третман.
Ако не ве сака, ви прави услуга да најдете некој што ќе ве сака. Нема зашто ко слепи за стап да се фаќате баш за таа личност.
Пусто его во колку очајни граници тера...
Не.. можам... да... се... надоврзам... :zelen

Од трендот „изглеан-фајкла-и-сеа-по-дифолт-сум-бонам-картер“ а три чисти се нема откако некој добро ќе ги исплеска по газето, емоционален роулеркоустер, за на крај синдромот „begging for more - али немаааа“ си патат оваквиве душички.
Мислам какви мизерни работи се прават, сите феминистки во права смисла на зборот се превртуваат во гроб ко теле на ражен.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Направете тема како да упропастиш жена, не знам што хејтате толку