1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 29 јули 2012.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ќе му купaм кaртa зa нa Јунaјтед дa пукне oд дoсaдa.
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Ќе и ја исфарбам косата зелена.
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ќе ѝ пуштам само црни хроники да чита.
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 4. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  На спиење ќе му ја скратам косата..
   
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Samson defeated (envy) Delilah dat you?

  Ќе ѝ пуштам да гледа rekt thread на 4chan.
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Би му истолчила κρомид и би му го ставила во фиоκата со долен веш :biggrin

  Таκа ми дојде не деκа имам нешто пρотив тебе да се ρазбеρеме :zelen
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Сега ми стана непријател. Ќе зажалиш што го пиша тоа!

  Би отишол на нејзин испит да полагам за неа и кога ќе ме фатат ќе сведочам дека таа ми платила за да ја суспендираат од универзитетот. [​IMG]
   
 8. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Гитарата и сета музичка опрема што ја има ќе ја запалам :gjavol
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ех и онака планирам да си направам сам по своја мерка една гитара на лето : )

  Ќе ѝ го пуштам @коста да ја извози на моторчето :frantic
   
 10. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ќе му го фрлам Викодинот.
   

Сподели: