1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Испукани усни

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од ●Untouchable°, 30 март 2016.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Со редовно внесување на мед, вит Ц преку лимон, цвекло, јаболко, морков (цедени сокови на секои 2 дена) подобра сум. Нема толку многу лушпи, нема крв.
  И редовно користење на лабело од Росал, заздравеа усните. Имало чаре :) :igra
   

Сподели: