1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Играчница

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од ipopovski, 25 јули 2014.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Чекај момент кога има повеќе „гужва“ зашто тогаш ти се поголеми шансите за подолга верижна реакција. Сеа ме потсети на играта, па ај да ја пробам пак.
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  ипоповски ако може стави ја играта не лути се човече, ама да може да се игра и со други членови не само со роботи :)
   
  На Dorina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: