1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Играчница

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од ipopovski, 25 јули 2014.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  А што е со шахот пак ? Го матирав и ми даде грешка кога отидов Submit.
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Не ти дава да бидеш пред мене помири се со фактот :D
   
 3. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Шахот не го биваше, мораше да го тргнеме.
  Додадени се две нови:
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  @ipopovski дај бе стави нови игри здосадија и овие.
  Ако можеш да ја најдеш flow не ќе биде лошо да ја ставиш :)
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  И таа ќе ти здосади, играј си ги овие што ги има. Пробај да бидеш најдобра во сите. :)
  Ако бидеш ќе те частам ручек, или вечера што сакаш, може и појадок.
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  хаха фала фала но жал ми е да те трошам :D
  таа игра богами нема да ми здосади доста заразна и интересна е плус правиш гимнастика на мозокот ;)
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Што е финтава со ова 10 bullets? Никако не можам да направам повеќе од 500, се околу 100.
   
 8. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  :patos
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Знам дека е смешно, и јас се изнасмеав. Добро би било да ми кажеш како да направам повеќе.
   
 10. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Ок Ке ти договорам со Тодоров да дадат пари и да те испратиме во странство за трансплантација на мозок:patos
   

Сподели: