1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Игнорирање

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од diva orhideja, 5 октомври 2015.

 1. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  За кого како...
  А го знаеш она мудриот си молчи...
  Ај ќе премолчам сега, за да бидам помудра де...
  А ако брблаш нон стоп за се’ и сешто може да почнат а те игнорираат зашто стануваш досадна како мува....и и тие ќе бидат кукавици?
   
  На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,640
  Допаѓања:
  5,719
  Toa e тоа што го зборував, кога веќе гледаш дека нема позитивен исход од разговорот и другата страна е незаинтересирана да ја поправи грешката или да се извини тогаш останува опцијата игнор.
   
  На x2b4y4, khz777, MoonFairy и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: