Зелено кафе

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Јас искрено прв пат читам за зелено кафе.. За чај да, исто пиев ко се здебелив и ќе ти кажам дека со редовно користење и малку вежби успева.. Кафе ко кафе би пробала ама никогаш не би го сменила со турското :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
А дали може да се користи и секојдневно? Од каде може да се најде и колку чини?