1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Жељко Јоксимович

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Selma, 9 април 2012.

 1. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505


  ^ Песнава коа бев 3 одд, Пелистер во дискотеката беше хит... едно 46928262475 пати ја пуштија. :D  Оваа 8мо кога бев. :rofl
   
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  И оваа ептен ми е убава.

   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Па после Тоше е најсакан пеач на Балканов. И најдобар според мене.
   

Сподели: