Жена без 3 пениси не умира, исто и маж без 3 вагини

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Веројатно не станале монахињи од раѓање.
Постојат на овој свет и жени што немале секс,имам јас и една колешка со таква судбина на жалост,и што сега,таа нема да умре оти не пробала патлак,глуууупости,хахахахха:facepalm2:patos
 
  • Like
Реакции: МалиСашко

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
Последна промена од модератор:

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
26
домче
Значи, според проценки потребни се минимум 3 за в гроб, а оптимално е 12 за живот...
Мама миааа....
Едино повеќе што ме импресионира од статистикава се поимите „пениси“ и „вагини“ во самиот назив на темата...:nah
 
  • Like
Реакции: diva orhideja

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Значи, според проценки потребни се минимум 3 за в гроб, а оптимално е 12 за живот...
Мама миааа....
Едино повеќе што ме импресионира од статистикава се поимите „пениси“ и „вагини“ во самиот назив на темата...:nah
А како требало да го стави насловот? „Жена без 3 машки полови органи не умира, исто и маж без 3 женски полови органи“? Семантички е исто дали пишала пенис/вагина, м.п.о./ж.п.о. или к*р/п***а.
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Работава, децо имајте 1 или 2 партнери и ќе станете бесмртни? :D
Ова на доктор Оз да му се каже, или не уште подобро на доктор Фил. Цела кампања полна со пари од ова може да излезе, дури и насловот може да биде "со помалку партнери до повеќе години!".

Иначе воопшто не е битно дали вистинската личност ќе дојде прва, втора или трета. Битно е да ја најдете. Помалку замарање со бројки, повеќе фокусирање на сопственото задоволство.
 
  • Like
Реакции: diva orhideja

Blueberry

Староседелец
12 февруари 2012
207
158
1,043
Скопје
Целата поента е еве ден прост пример. Се запознаваат на 14 години, стануваат дечко и девојка. Он е постар, и поминал барем 4-5 жени во животот. На неа и е прв. Губи невиност. Идат 10 години, се зимаат. Дали она ќе добие желба да проба и некој друг? Како знае дека тој е тој кога и бил и прв и последен?