1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Енциклопедија vs. Википедија

Дискусија во форумот 'Литература и книжевност' започната од lady_blue, 5 март 2012.

 1. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  24
  Ај да освежиме малку. Ја симнав Британика во пдф но од 2008ма. Дали некој знае дали постои најново издание и како да се "украде" во пдф формат?
   

Сподели: