1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Електроника

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Dzoro, 4 февруари 2019.

 1. Dzoro

  Dzoro Нов член

  Зачленет на:
  4 февруари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Се за електроника:прашања,идеи,дали изработувате свои кола и слично,помош и совет на почетници во кои спајѓам и јас:):D
   
 2. Dzoro

  Dzoro Нов член

  Зачленет на:
  4 февруари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Како прво прашање која страница со достава на електронски компоненти е најдобра со поволни цени брза достава и голем избор
   

Сподели: