1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dzoro
Последна активност:
13 февруари 2019 во 21:54
Зачленет на:
4 февруари 2019
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
24 јануари 2003 (Возраст: 16)

Сподели:

Dzoro

Нов член, Машки, 16

Лјубител на електрониката 4 февруари 2019

Dzoro последен пат беше виден/а како:
13 февруари 2019