1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дота 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од cakar_ulav, 2 септември 2013.

 1. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  а колку шо глеам по ФБ и другите страни има и натпревари на Европска и Светска база
   

Сподели: