1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дејвид Гета (David Guetta )

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од WomanInRed, 11 март 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  А кој бил со него на кафе за да го каже тоа? Или кој зборел со него од тие што биле на концертот?
   
 2. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Што ми е гајле каков човек е
  битно сите песни му се хитови :biggrin
   
  На Bibi@, Selma, Ludaca и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Братучед од татко ми работи на аеродром и тој го пречекуваше па ми кажа се`.
   
 4. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Како што сум кажала многупати...."David Guetta не може да се опише,може само да се доживее".
  Журката во Охрид бешe фантастична и доколку имам повторно прилика никако не би ја пропуштила (happy)
  Меѓу омилените,оваа ми е најомилена:

   
  На Ludaca и Marick14 им се допаѓа ова.
 5. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218


  Најновата песна. :)
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Бев овде на саем кога беше...и поминав преубаво...А летото го пропуштив во Ох оти бев на одмор:biggrin
  нај добар еее...
   
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Уффф добра песна.
   
  На Ludaca му/ѝ се допаѓа ова.
 8. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Многу јак хит беше претходното лето. Секоја втора песна беше оваа. :D
   
  На Selma и smeker им се допаѓа ова.
 10. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Оваа ми е омилена песна од него (inlove)

   
  На Ludaca, Jana и Marick14 им се допаѓа ова.

Сподели: