Девојки, како вие би ја прославиле победата на некоја наша екипа :)))

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
сите го знаеме Славјето на Хрватските навивачки :giggle
но еве кога би играле и ние на европско првенство некад, како девојките би ја прославиле победата ]:)]:)
???
Претпоставувам очекуваш некоја да ти каже „Ќе излезам топлес на плоштад“?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ShakaZulu

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Би ги частела сите што ми се во близина
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Пошто сега играме со Германците, а немам многу што да кажам, ама еве колку да ме има во спорт ќе кажам дека јас победата би ја прославила со едно „јеј, фино“ и би продолжила да работам.

Легионер секогаш на задача со врвниве теми беше. :zelen