Да му помогнеме на Горазд

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
26
Битола
На Гого неодамна му е дијагностициран малиген конскен тумор OSTEO BLASTEN SARCOM на десната нога. Пред него е период на борба и лечење. Гого верува во себе, но потребна му е и нашата помош.

Да помогнеме, да подадеме рака, како и до сега.

Телефонски број за донации

За корисниците на Македонски Телеком 070 143 191
За корисниците на ОНЕ: 075 143 650
За корисниците на ВИП: 077 143 193.
(со секој повик донирате 100ден +18% ддв)


Kомерцијална банка А.Д. Битола: 300067021014554
НЛБ тутунска банка: 210-5016692926-43

Девизна сметка:
Acc No: 0230705560582
IBAN: MK07300307055605809
SWIFT: KOBSMK2XBTB

Или клик тука
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Само нека заврши се' со добро!
Донирав и мирна ми е душава..
Колку е убаво чувството кога знаеш дека можеби твоите пари ке се одлука за спас ..
Помогнете им на ваквите, навистина им треба и најситен денар..
 
  • Like
Реакции: antonio