1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Да му помогнеме на Горазд

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции' започната од Thrashbt, 4 декември 2015.

 1. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  На Гого неодамна му е дијагностициран малиген конскен тумор OSTEO BLASTEN SARCOM на десната нога. Пред него е период на борба и лечење. Гого верува во себе, но потребна му е и нашата помош.

  Да помогнеме, да подадеме рака, како и до сега.

  Телефонски број за донации

  За корисниците на Македонски Телеком 070 143 191
  За корисниците на ОНЕ: 075 143 650
  За корисниците на ВИП: 077 143 193.
  (со секој повик донирате 100ден +18% ддв)


  Kомерцијална банка А.Д. Битола: 300067021014554
  НЛБ тутунска банка: 210-5016692926-43

  Девизна сметка:
  Acc No: 0230705560582
  IBAN: MK07300307055605809
  SWIFT: KOBSMK2XBTB

  Или клик тука
   
  На antonio и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Само нека заврши се' со добро!
  Донирав и мирна ми е душава..
  Колку е убаво чувството кога знаеш дека можеби твоите пари ке се одлука за спас ..
  Помогнете им на ваквите, навистина им треба и најситен денар..
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: