Дали сте задоволни од понудената програма на македонските телевизии?

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Затоа последно имам гледано тв во Украина. И тоа исклучиво музички телевизии.
 

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
24
108
28
Задоволна сум од програмата на Телма и Алфа, сепак на овие програми има и други филмови, а не само турски серии, како што е тоа случај на програмите на Сител и Канал 5.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
МРТ има неколку понови филмови, ако не се лажам? Онојпат го начекав The Disaster Artist и баш пријатно ме изненади. Баш е филм што радо би го гледала повеќе пати.
Како и да е, мило ми е што ја нема Тропски Горештини више премиерно (ваљда, не пратам, па да знам), само што мислам дека ретко кој гледа ТВ при толкава понуда на интернет. @Altaïr опасно прати ТВ додуша. :zelen
Сител и Канал 5 само со турски серии и вести се. И онаа програмана Манџа, на која и од двете телевизии да е.