1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали практикувате орален секс?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Hexasto, 18 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Не,гадно е,погадно амин
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  @incule ќе мораш да се навикнеш на тоа за да не ти раскине партнерот,ќе си најде некоја на која нема да и смета тоа,размисли добро :svirka:igra
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Зошто гадно Инчуле ? Издепилирајте се двајцата да нема влакна на сите страни, па може поинаку ќе мислиш :zelen(star).
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Гадно е,сум пробала ама нема вкус,без вкус е
   
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Да не ме сватиш погрешно ама имаш и со вкус нели ,вода обична и со лимон со бунгур итн ако не си знаела,ќе си побараш со вкус е сега незнам со што вкус сакаш ??
   
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Натерај го да пие сок од ананас, влијаел на квалитетот на сперматозоидите, така викаат научниците.
  Јас викам Швепс дај му да биди поискусен и остар :zelen(star).
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас не, дечко ми понекогаш.
   
 8. zokipoki1

  zokipoki1 Нов член

  Зачленет на:
  8 јануари 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  obozavam koga ja zadovoluvam oralno,obozava I taa...
   
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Хмм.. многу е битно дали си љубител на слаткото или соленото. Ако сакаш слатко земи стави му шлаг чоколаден прелив и од озгора ореви и почни со работа. Ако си по соленото фати намачкај вегета па сенф, кечап, мајонез не треба, пошо веќе има дечко ти. Е сега ако си по кисело може да го намачкаш со масло лимон, да префрлиш некој лист марула, да посолиш и да почнеш. Тејнк ми летр. Ако и ова не пали да бараме совет од @pozdrav eden topol :D
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Абе иди бегај(puke) мајонез, вегета..кечап..оффф(puke)(puke)(puke)(puke)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: