Дали практикувате орален секс?

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
@incule ќе мораш да се навикнеш на тоа за да не ти раскине партнерот,ќе си најде некоја на која нема да и смета тоа,размисли добро :svirka:igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Зошто гадно Инчуле ? Издепилирајте се двајцата да нема влакна на сите страни, па може поинаку ќе мислиш :zelen(star).
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Да не ме сватиш погрешно ама имаш и со вкус нели ,вода обична и со лимон со бунгур итн ако не си знаела,ќе си побараш со вкус е сега незнам со што вкус сакаш ??
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Натерај го да пие сок од ананас, влијаел на квалитетот на сперматозоидите, така викаат научниците.
Јас викам Швепс дај му да биди поискусен и остар :zelen(star).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Гадно е,сум пробала ама нема вкус,без вкус е
Хмм.. многу е битно дали си љубител на слаткото или соленото. Ако сакаш слатко земи стави му шлаг чоколаден прелив и од озгора ореви и почни со работа. Ако си по соленото фати намачкај вегета па сенф, кечап, мајонез не треба, пошо веќе има дечко ти. Е сега ако си по кисело може да го намачкаш со масло лимон, да префрлиш некој лист марула, да посолиш и да почнеш. Тејнк ми летр. Ако и ова не пали да бараме совет од @pozdrav eden topol :D
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Хмм.. многу е битно дали си љубител на слаткото или соленото. Ако сакаш слатко земи стави му шлаг чоколаден прелив и од озгора ореви и почни со работа. Ако си по соленото фати намачкај вегета па сенф, кечап, мајонез не треба, пошо веќе има дечко ти. Е сега ако си по кисело може да го намачкаш со масло лимон, да префрлиш некој лист марула, да посолиш и да почнеш. Тејнк ми летр. Ако и ова не пали да бараме совет од @pozdrav eden topol :D
Абе иди бегај(puke) мајонез, вегета..кечап..оффф(puke)(puke)(puke)(puke)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec