Дакар Рели

X_Men_

Нов член
19 февруари 2012
22
7
3
25
ова е многу јак спорт
штета што оваа година не го даваа на нашиве телевизии
а обожавам да го гледам
било која категорија...дали се моторите,колите или камионите
На Eurosport го пренесуваа секоја вечер...:)
 

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Интересна работа е ова. За жал оваа година не го гледав, ако може да ми ги кажете победниците..