1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дакар Рели

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од X_Men_, 20 февруари 2012.

 1. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  На Eurosport го пренесуваа секоја вечер...:)
   
 2. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Интересна работа е ова. За жал оваа година не го гледав, ако може да ми ги кажете победниците..
   
 3. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  http://www.facebook.com/dakar eve ti druze..imash i pobednici i sliki..se so sakash..:D
   
  На Ringo Lise му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  фала :)
   

Сподели: