1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дакар Рели

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од X_Men_, 20 февруари 2012.

 1. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Ваши мислења... Според мене интересна тема..:D
   
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Доцниш два месеци веќе.. :D Иначе интересно е, ама нема сега за што да се дискутира. :) То е..
   
 3. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Нема врска..Кажете што мислите...сепак има за дискутирање.. ;)
   
 4. Kruela

  Kruela Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  9
  [​IMG]
  тешка борба за прво место.

  [​IMG]
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  За да бидеш дел од едно вакво натпреварување прво се бара добра физичка и психичка подготвеност. Твоето возачко искуство и најбитното како ќе се снајдеш во тешките ситуации..
  Иначе стариот и претпознатлив симбол на ова натпреварување:
  [​IMG]
   
 6. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Но потребна е и Среќа ...
   
 7. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Среќа секаде ти е потребна. ;)
   
 8. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Hip.Hop_MKD Дали оваа година го следеше Дакар ?
   
 9. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Тие со моторите и камионите ми се најинтересни :D
   
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ова е многу јак спорт
  штета што оваа година не го даваа на нашиве телевизии
  а обожавам да го гледам
  било која категорија...дали се моторите,колите или камионите
   

Сподели: