Дакар Рели

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Доцниш два месеци веќе.. :D Иначе интересно е, ама нема сега за што да се дискутира. :) То е..
 

X_Men_

Нов член
19 февруари 2012
22
7
3
25
Нема врска..Кажете што мислите...сепак има за дискутирање.. ;)
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743

тешка борба за прво место.

За да бидеш дел од едно вакво натпреварување прво се бара добра физичка и психичка подготвеност. Твоето возачко искуство и најбитното како ќе се снајдеш во тешките ситуации..
Иначе стариот и претпознатлив симбол на ова натпреварување: