1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Есен

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 14 октомври 2016.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 17 октомври 2016.
 1. malo

  61.5%
 2. Saladin

  23.1%
 3. MissChievous

  7.7%
 4. Kisserboy

  7.7%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  По паузата повторно интерес за натпреваров. Пуштете рака кон тастатура, искоментирајте ги фотографиите и нека победи најдобрата.

  @malo мисли овошни плодови кога ќе се каже есен, но дали тоа во позадина е жта??
  [​IMG]

  На @Saladin му бега паметот по парковите прекриени со жолти лисја. Дали на вас ви бега паметот со прашањето што тој правел по тие паркови?
  [​IMG]

  @MissChievous си оди по есенските патеки и ужива во мирисот на есента, но дали ќе ни открие каде води оваа патека??
  [​IMG]

  @Kisserboy кога ќе слушне за есен мисли на дожд. Но што кола е ова, кажи да знаат спонзорушите дали да ти се јават?
  [​IMG]

  Знам хуморот ми е лош, но да знајите дека тој што ќе победи треба да му даде оштета на Muharem. Еве ја ти кажувам
   
  На Saladin, malo и Kisserboy им се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Ќе бидам искраен - ГОЛФ 4 :D

  @Kisserboy кога ќе слушне за есен мисли на дожд. Но што кола е ова, кажи да знаат спонзорушите дали да ти се јават?
  [​IMG]
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Не е жта, компот од грозје е :)
   
 4. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,485
  Допаѓања:
  3,760
  Мало јас гласав за тебе и очекувам од ж'тата барем голтка:)
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  @malo се глеаме на римскиот панаѓур.... :zelen
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  @Saladin се гледаме, баш ми е мило што ке дојдеш
   
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Сега овие што гласаа за тебе поради жтата, паѓаат во трансови.
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  хаха, ке се најде ж'та за нив, не е проблем
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник си, сега стварно треба да частиш по една жта. Ајде нова тема отварај :DD
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: