1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вистина

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од kones, 9 ноември 2012.

 1. kones

  kones Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  119
  A што мислите за ова?


  инаку мојата ориентација е ова
   

Сподели: