Веро, Тинекс, СП, Рамстор, Кам, Тедико, Стокомак - Кој е најдобар?

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Мене сите ми се добри. Рамстор е најскап и почесто купувам во Тинекс, Кам и Стокомак.
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Мене сите ми се добри. Рамстор е најскап и почесто купувам во Тинекс, Кам и Стокомак.
Скопски пазар веќе не постои..незнам кој е новиот газда на сите нивни дуќани, некој од Штип бил, така знам само и сега се со ново име Кид-го...цените ефтини, дури и од тинекс е поефтино.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
42
Скопски пазар веќе не постои..незнам кој е новиот газда на сите нивни дуќани, некој од Штип бил, така знам само и сега се со ново име Кид-го...цените ефтини, дури и од тинекс е поефтино.

кит-го ги иам гледано по Штип и Берово од поодамна не се баш нови
момемтално најисплатливо за мене е пазарење у Рамстор, ненормално многу акции имаат а и поени се собираат и многу снабдени се


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
кит-го ги иам гледано по Штип и Берово од поодамна не се баш нови
момемтално најисплатливо за мене е пазарење у Рамстор, ненормално многу акции имаат а и поени се собираат и многу снабдени се


Sent from my iPhone using Tapatalk
Најскап е рамстор, па веро, па макси д, жито вардар, кам маркет, стокомак, тинекс и кит го ......Кај го одбра ти најскапиот маркет:) а акции имаш во сите маркети.:kafe
 

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
42
Најскап е рамстор, па веро, па макси д, жито вардар, кам маркет, стокомак, тинекс и кит го ......Кај го одбра ти најскапиот маркет:) а акции имаш во сите маркети.:kafe

верувај ги пратам и имаат премногу продукти шо се исплатат
последно земав сладолед кри кри 170ден плус100 поени на сметка
салакис од 145 намалено на 130 плус 30на сметка поени итн итн
отвори на фејсбук ке видиш на шо се имаат намалување


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
75
33
328
31
Според одвратните продукти, ниту еден. Сакам продуктите да се квалитетни како во остатокот од светот а не составени од остатокот на штетни состојки.