Венчаници

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
27
На некој пуст остров
Најбитно да биде скроз бел. Несакам примеси на розесто, плаво, шампајн незнам што, сакам традиционално бело. И обавезно 2-3 фустани, еден неможам да одберам.

Овој за во црква.

Овој за ресторант или овој
iили овој

Овој за после, за чочек :zelen
или овој
 

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
298
230
1,043
Не сум љубител на венчаници, не би фрлила пари на нешто што би го облекла само еднаш. Повеке сум за некое пообично фустанче.
 
  • Like
Реакции: Gemini