1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашиот град

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Marick14, 29 февруари 2012.

 1. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  кај паткана поточно Jazz&Blues (поранешно Van Gogh), на ќошон спроти MC Donald's, до киноно, бела куќа..... ;)
   
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Аууууууу абе Дак то се викат, знам кае одам таму одвреме-навреме :D
   
 3. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  кај паткана, The Duck cafe, Jazz&Blues ...:D битно се разбравме :D:D:D
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Да ги надополнам emzzy и street_chic, најопуштено место за излегвење - Џез Ин. :)

  431288_2741523462188_2030500587_n.jpg
   
  На WomanInRed, parvati, 048 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
 6. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Накај црквана Св. Софија.
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  туј сам едн пут бија као од онуј траку седим са шанком делимично пијан, сам, лол, сфи се испогубисмо : )
  сори за офтопик
  онтопик ја сам од куманоо, екстра ми е туј, слике друи пут : )
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  s.jpg
  d.jpg
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  401928_10150976951932229_1011538576_n.jpg
   
  На WomanInRed, parvati и emzzy им се допаѓа ова.
 10. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Прилеп, новата фонтана. :)

  579598_3466751101543_1716227490_n.jpg
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: