1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашата последна смс порака во мобилниот е...

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Scars, 15 јуни 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  не ми са веруве оти на мене ти текна.ке требе да прославум оти сега са осекум кути чувек
  :biggrin
   
 2. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Aj javi mi se. Neam kredit ja. :*
   
 3. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Не ми кажвиш кај беше (и со кого)? :p :p и ти убо да спиеш <3 <3 :*
   
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
 5. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Type your reply to Анета Аврамоска here

  Џабе си се мачел другите да ги замаглуваш. :)
   
 6. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  те лаже брат, којзнае кај била

  :pusi
   
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  шит :)
  нема врска тоа....мојата помала сестра :)
   
 8. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Од другарка ми: - Срце немам нет......
   
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Од Џени-Tu rentre demain alors ma Nana?
   
 10. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  Nekoj izgubi na kladba i treba da chesti shtrudli :D :*
   

Сподели: