Баба Роса од Радовиш

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Бабичкава е смешна до бессвест,незнам што толку срамно има тука,па дечково им е внук и ете слободно се однесува со нејзе.Ако неможете да ја разберете,(поради дијалектот) тоа е нешто друго,али за мене е комедија не видена.Добра е со здравјето,само е духовита.и јас имам баба со вкаов карактер интересна и смешна.
Па ако имаш иста тогаш земи снимај ја и ти твојата и да видиме која е помрдната.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Епа оваа сама одлучила да и се смејат :)
Па што ако одлучила, тоа не значи дека он треба да ја снима и да става на нет видеа. Баба ти ако ти рече дека не и се живее ти ќе ја убиеш? Ова се глупости, тој внукот е изгледа некој лудак кој нема друга работа и по цел ден дома седи со баба му, наместо да ја остави на раат тој ја замара со глупи работи. А вие што се смеете сте уште помрднати од него.
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Па ако имаш иста тогаш земи снимај ја и ти твојата и да видиме која е помрдната.


И да знаеш дека ќе ја снимам и лично тебе ќе ти ја испратам па ти да видиш дали е мрдната или смешна,или некој друг е мрднат.
 
  • Like
Реакции: FallenAngel

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Па што ако одлучила, тоа не значи дека он треба да ја снима и да става на нет видеа. Баба ти ако ти рече дека не и се живее ти ќе ја убиеш? Ова се глупости, тој внукот е изгледа некој лудак кој нема друга работа и по цел ден дома седи со баба му, наместо да ја остави на раат тој ја замара со глупи работи. А вие што се смеете сте уште помрднати од него.

А бе пријателе,тоа е лично право кој што ќе прави со себе,дали ќе става свои ведеа или ќе виси со главе надоле.А мене сепак ми е интересна и смешна,и јас ќе продолжам да ја гледам и смеам :mstickle
 
  • Like
Реакции: FallenAngel

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
А бе пријателе,тоа е лично право кој што ќе прави со себе,дали ќе става свои ведеа или ќе виси со главе надоле.А мене сепак ми е интересна и смешна,и јас ќе продолжам да ја гледам и смеам :mstickle
Toa e лично право на мамлазов, не на бабата. Бабата ако знае да користи ПС, ја рака сечам.
Башка човеков повеќе си праи беља со ова. Зошто? Ете и бабата уво да ја боли за ова, као нејзин внук она проектира лоша слика за него а тој само ја изложува. Значи не знаеш тука кој има поигнорантен однос, дали бабата која нема појма за ништо и само шлапа без врска, или па типов што ја снима и го прикажува истово на интернет.
 

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
Toa e лично право на мамлазов, не на бабата. Бабата ако знае да користи ПС, ја рака сечам.
Башка човеков повеќе си праи беља со ова. Зошто? Ете и бабата уво да ја боли за ова, као нејзин внук она проектира лоша слика за него а тој само ја изложува. Значи не знаеш тука кој има поигнорантен однос, дали бабата која нема појма за ништо и само шлапа без врска, или па типов што ја снима и го прикажува истово на интернет.
Јас од мое искуство научив дека ваквите видеа не проаѓаат добро било кај која нација на светов,не само кај нас македончињава. И затоа и се повлеков.