1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Баба Роса од Радовиш

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од FallenAngel, 10 јули 2014.

 1. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Па ако имаш иста тогаш земи снимај ја и ти твојата и да видиме која е помрдната.
   
 3. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Абе и ја имам, ама нејќам, нека си ја за мене само :)
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Значи ти не сакаш да ја снимаш твојата и да и се смеат а ти и се смееш на оваа од видеава, така?
   
 5. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Епа оваа сама одлучила да и се смејат :)
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Па што ако одлучила, тоа не значи дека он треба да ја снима и да става на нет видеа. Баба ти ако ти рече дека не и се живее ти ќе ја убиеш? Ова се глупости, тој внукот е изгледа некој лудак кој нема друга работа и по цел ден дома седи со баба му, наместо да ја остави на раат тој ја замара со глупи работи. А вие што се смеете сте уште помрднати од него.
   
 7. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448


  И да знаеш дека ќе ја снимам и лично тебе ќе ти ја испратам па ти да видиш дали е мрдната или смешна,или некој друг е мрднат.
   
  На FallenAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 8. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448

  А бе пријателе,тоа е лично право кој што ќе прави со себе,дали ќе става свои ведеа или ќе виси со главе надоле.А мене сепак ми е интересна и смешна,и јас ќе продолжам да ја гледам и смеам :mstickle
   
  На FallenAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,994
  Допаѓања:
  9,623
  Toa e лично право на мамлазов, не на бабата. Бабата ако знае да користи ПС, ја рака сечам.
  Башка човеков повеќе си праи беља со ова. Зошто? Ете и бабата уво да ја боли за ова, као нејзин внук она проектира лоша слика за него а тој само ја изложува. Значи не знаеш тука кој има поигнорантен однос, дали бабата која нема појма за ништо и само шлапа без врска, или па типов што ја снима и го прикажува истово на интернет.
   
 10. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Јас од мое искуство научив дека ваквите видеа не проаѓаат добро било кај која нација на светов,не само кај нас македончињава. И затоа и се повлеков.
   

Сподели: