Актуелни зимски попусти

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,635
5,809
1,153
27
Western Sky, Land of Oz.
како што се во попустите во сите продавници нивни низ светот значи (y)
Па да.. Инаку јас веќе не сум таму ама ќе информирам ако евентуално има нешто ќе се пофалат де :sreken
 
  • Like
Реакции: DarkPassenger

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,635
5,809
1,153
27
Western Sky, Land of Oz.
А дали и смалувањето на цените ќе биде како и во сите продавници низ светот-ќе видиме :zelen
Искрено, тешко. Бидејќи на поголем пазар, со поголем стандард има поголем обрт на пари , повеќе се купува и е поевтино.. Ама кај нас... Тоа е причината и зошто воедно немаме Старбакс.. не им се исплаќа да отворат :)
 
  • Like
Реакции: JaMi and Mila Kunis