Актуелни зимски попусти

Blueberry

Староседелец
12 февруари 2012
207
158
1,043
Скопје
Во тек се зимските попусти низ продавниците во земјава. Ако редовно шетате низ трговските центри споделете каде има најдобар попуст, што има останато, колку е реална распродажбата... ;)
 

iskra

Староседелец
21 октомври 2011
204
300
1,063
Хммм...колку би се рекло попуст, во Полини 5400 ден. чизми.
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Во Jordan има се на пола цена, исто и во Теранова, Principie и Фиори има голема распродажба.
 

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Во Рамстор во Calliope и Fiori имаат голем попуст а и во Веро во Орка има попуст на патики до 70%.
Од 4000 намалени се до 1500.