1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Автобуси

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од JaMi, 11 јануари 2013.

 1. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Не сум обожавател на автобуси. Па и ретко ги користам. Но, кога морам...Што да се прави?
   

Сподели: