Ѓорги Колозов

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen

Амори метло, метло, метло нели убво ти кажав да исчистиш, вечера да ми направиш... Сега пак ќе те кршам од грбот на жена ми.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki and Outrider

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
човеков фали во нашата глума
сегашните приказни се далеку полоши
он беше еден од најдобрите актери кај нас
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: FallenAngel

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Еве денес буричкајки по јутуб налетав на неки стари скечеви со него и со Шенка и со останатата багра, некој јусер на јутуб ги закачил,до сега ги немав видео