1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ѓорги Колозов

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од FallenAngel, 8 декември 2012.

 1. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401


  Амори метло, метло, метло нели убво ти кажав да исчистиш, вечера да ми направиш... Сега пак ќе те кршам од грбот на жена ми.
   
  На corki и Outrider им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  човеков фали во нашата глума
  сегашните приказни се далеку полоши
  он беше еден од најдобрите актери кај нас
   
  На FallenAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Еве денес буричкајки по јутуб налетав на неки стари скечеви со него и со Шенка и со останатата багра, некој јусер на јутуб ги закачил,до сега ги немав видео

   

Сподели: