Мортидо
Реакции
1,575

Зачленет на

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Мортидо is back. Back again xD
    пер Зaхaраја јадел трици и за планетата која требаше да се судри со Земјата (Нибиру) ама ништо од неговите муабети. Мислам дека у негово време бил и единствениот кој читал сумерски.
    Мортидо
    Мортидо
    Да брат, тоа дека Нибиру лани ќе ни дојдеше на гости му падна у вода, али ипак што се тиче другиве работи у вези потеклото на човекот, богови алиени итн ми е доста по логичен и по интересен отколку другиве заговорници. Ептен јако има објаснето у книгите.
    existence
    existence
    дека е интересен се согласувам, нуди некои малку пошироки гледишта ама ипак со многу сомнежи гледам кон толкувањата на сумерските симболи воопшто. Кога и да се потсетам на овие муабети во глава ми иде онаа сцената од Монти Пајтон во пештерата кога читаат од карпата :)
    Нова година да честиташе барем,и онака во старата не беше ништо посебен ебаго.:)
    Мортидо
    Мортидо
    Прости ми, дури сега добивам пристап до нет :Д
    Епа ајде како што е редот, среќна нова година и уште многу години исполнети со здравје, љубов, секс, пари, успеси, нежности етц... Со почит, Мортидо :*
    пробај да аплоадираш на http://tinypic.com/
    Мене не ми правело проблеми со големината на сликата никад.
    • Ми се допаѓа
    Реакции: Мортидо
    Мортидо
    Мортидо
    и мене ми аплоадираше без проблем...но јас веќе постирав слика од елката хахх...фала во секој случај ;)
    Јебига
    Издркани емоцие , младос лудос : )
    • Ми се допаѓа
    Реакции: Мортидо
    P
    parvati
    дадаааа : )
    а на никога не му текние за рекламу за партнер цигаре
    лапање на кило у рекламу, мислу дека Брус Вилис лапа
    тебе текнуе ли ти ? ја до ск миљон душе сам прашаја на никога не му текнуе ееееј
    Мортидо
    Мортидо
    ми текнуе брат ’’еј пс пс’’, и она ќе го потегне типот за вратоврската и ќе се исполапаат ахахха
    P
    parvati
    фала богу еј
    ти си прф до ск , лееееј после 5-6 године нашја сам некога кој се сеќа на еи пс пс вааауууууу : )
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…