Members who reacted to message #89

 • Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 50 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (7)

  1. Ми се допаѓа

   violetmoon

   Модератор
   • Мислења
    2,662
   • Реакции
    5,747
   • Поени
    1,153
  2. Ми се допаѓа

   Sagan

   Полноправен Член од Earth-Mars-Earth
   • Мислења
    29
   • Реакции
    54
   • Поени
    13
  3. Ми се допаѓа

   Primrose

   Староседелец од your nightmares....
   • Мислења
    683
   • Реакции
    1,287
   • Поени
    1,093
  4. Ми се допаѓа

   Аркантос

   Romanticist
   • Мислења
    2,352
   • Реакции
    3,849
   • Поени
    1,153
  5. Ми се допаѓа

   Luckky

   Upright 31 од Western Sky, Land of Oz.
   • Мислења
    2,636
   • Реакции
    5,812
   • Поени
    1,153
  6. Ми се допаѓа

   alba

   Староседелец
   • Мислења
    1,424
   • Реакции
    2,015
   • Поени
    1,123
  7. Ми се допаѓа

   4FUN

   Староседелец
   • Мислења
    897
   • Реакции
    1,988
   • Поени
    1,093
 • Вчитување…