1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Sagan
Последна активност:
30 јули 2014 во 12:00
Зачленет на:
20 јануари 2014
Мислења:
29
Допаѓања:
54
Поени од трофеи:
13

Ги следи 2

Пол:
Машки
Веб-страница:
Локација:
Earth-Mars-Earth

Сподели:

Sagan

Полноправен Член, Машки, од Earth-Mars-Earth

Добро Ве најдов! 21 јануари 2014

Sagan последен пат беше виден/а како:
30 јули 2014