Скорешна содржина од oneil

 1. oneil

  Која ви е омилена раса на кучиња?

  Елеганција, грациозност, посветеност, верност, убавина, врвот.
 2. oneil

  Што спортувате?

  Xokej.
 3. oneil

  Тип на денот

  Од модераторот. #1 пост во темава. Забрането е: спамирање и рекламирање на линкови што водат до сајтови за типување!
 4. oneil

  Тип на денот

  Barcelona - Valencia: 1&3+ = 1.8 = 5:1 WIN Sunderland - Arsenal: 2 = 2.5 = 2:0 LOST Southampton - Derby: 1 = 1.6 = 4:0 WIN Hibernian - Celtic: 2 = 1.35 = 0:5 WIN Ajax - NEC: 1 = 1.35 = 4:1 WIN Anderlecht - Westerlo: 1-1 = 1.4 = 3:1 WIN Hertha - Borusia D.: 2 = 1.55 = 0:1 WIN Freiburg - Bayern...
 5. oneil

  Фан клуб на Арсенал

  како прво преку глава ми е од такви како тебе кои пред се ги ценат скапите трансфери над младите таленти и убавината на фудбалската игра. од година во година фудбалот низ светот е се полош и полош? зошто? земи ги за пример Барселона и Реал Мадрид од Шпанија и погледни назад 20-30 години кој што...
 6. oneil

  Фан клуб на Арсенал

  Се е во насловот, повелете фанови :)
 7. oneil

  Тип на денот

  Сабота 17.02 Sunderland - Arsenal: GG Hertha - B. Dortmund: 2 Juventus - Catania: 1 Neath City - Preston: 1 5.5 коефициент. ___________________________________________________________ +++++++++ Предлог од мене за 24 натпревари кои ќе се одиграат викендов. Barcelona - Valencia: 1&3+ =...